home
«
»

Starpress Sp. z o.o

  • Napisany przez:

Wydawnictwo STARPRESS Sp. z o.o. istnieje od 1993 roku. Regularnie wydajemy pięć tytułów prasowych:  1994 r. – w styczniu ukazał się pierwszy numer Tygodnika Starachowickiego 1998 r. – rozpoczęliśmy wydawanie Tygodnika Skarżyskiego 2000 r. – staliśmy się właścicielami Tygodnika Koneckiego 2005 r. – ukazał się pierwszy bezpłatny Tygodnik Szydłowiecki.  2015 r. – otworzyliśmy gazetę Opoczyńską.pl Ponad 20…

Wydawnictwo STARPRESS Sp. z o.o. istnieje od 1993 roku.

Regularnie wydajemy pięć tytułów prasowych: 

1994 r. – w styczniu ukazał się pierwszy numer Tygodnika Starachowickiego
1998 r. – rozpoczęliśmy wydawanie Tygodnika Skarżyskiego
2000 r. – staliśmy się właścicielami Tygodnika Koneckiego
2005 r. – ukazał się pierwszy bezpłatny Tygodnik Szydłowiecki. 
2015 r. – otworzyliśmy gazetę Opoczyńską.pl

Ponad 20 lat działalności owocuje najwyższą, stabilną pozycją na rynku prasy lokalnej. Aby dotrzeć do jak największej grupy mieszkańców zbudowaliśmy własną sieć kolportażu. Jesteśmy praktycznie w każdej, nawet najmniejszej miejscowości na terenie naszego zasięgu tj. powiatu starachowickiego, skarżyskiego, koneckiego, szydłowieckiego i opoczyńskiego. Mamy tysiące wiernych czytelników oraz zadowolonych ogłoszeniodawców, którzy cenią sobie skuteczność naszego działania.
Jesteśmy wydawcą cztery portali internetowych:

starachowicki.eu

skarzyski.eu

szydlowiecki.eu

konecki24.pl

Każdy portal dotyczy odrębnego powiatu. Najświeższe wiadomości pojawiają się na stronie głównej a pozostałe informacje podzielone są na sekcje tematyczne tj.: sport, paragraf, kultura, historia, oświata, zaproszenia, informator, galeria. Nasze portale chętnie odwiedza nie tylko społeczność lokalna, ale także mieszkańcy innych województw i osoby mieszkające za granicą.

Organizujemy Targi Edukacyjne

Już od 2004 roku jesteśmy organizatorem targów edukacyjnych w Starachowicach, Skarżysku-Kamiennej oraz Końskich.

Dzięki temu przedsięwzięciu młodzież z klas maturalnych ma możliwość osobistego kontaktu z przedstawicielami wielu uczelni w jednym miejscu, w swoim mieście. Co roku odwiedza nas ok. 20 wystawców z różnych regionów kraju. Targi Edukacyjne są znane i cenione zarówno wśród lokalnych szkól średnich, jak i uczelni wyższych i pomaturalnych, które w nich uczestniczą.

Zapraszamy do współpracy. Warto!