home
«
»

Redakcja TYGODNIKA SKARŻYSKIEGO

TYGODNIK SKARŻYSKI. Pierwszy numer ukazał się w 1998 roku. Lata bliskiej obecności wśród mieszkańców zaowocowały najmocniejszą pozycją na lokalnym prasowym rynku. Mamy tysiące wiernych Czytelników w miastach i gminach powiatu skarżyskiego: Skarżysku-Kamiennej, Suchedniowie, Bliżynie, Skarżysku Kościelnym, Łącznej. Rzetelność, otwarcie na ludzkie sprawy, dokładna informacja – to znane atuty naszego Tygodnika. Natomiast Ogłoszeniodawcy doskonale wiedzą, że…

TYGODNIK SKARŻYSKI. Pierwszy numer ukazał się w 1998 roku. Lata bliskiej obecności wśród mieszkańców zaowocowały najmocniejszą pozycją na lokalnym prasowym rynku. Mamy tysiące wiernych Czytelników w miastach i gminach powiatu skarżyskiego: Skarżysku-Kamiennej, Suchedniowie, Bliżynie, Skarżysku Kościelnym, Łącznej. Rzetelność, otwarcie na ludzkie sprawy, dokładna informacja – to znane atuty naszego Tygodnika. Natomiast Ogłoszeniodawcy doskonale wiedzą, że reklama u nas się opłaca, bo jest po prostu skuteczna.

Przyświeca nam motto: „O Tobie, dla Ciebie”, bo inspiruje nas człowiek.

Jesteśmy blisko mieszkańców, solidnie informujemy, rzetelnie komentujemy, pomagamy w trudnych sprawach, bawimy i uczymy.