home
«
»

Redakcja TYGODNIKA KONECKIEGO

TYGODNIK KONECKI. Pierwszy numer trafił do Czytelników w 1996 roku. Kilkanaście lat działalności sprawiło, że nasz tygodnik stał się bezkonkurencyjnym źródłem informacji lokalnej w powiecie koneckim. Znają nas i cenią mieszkańcy Końskich i Stąporkowa oraz gmin Ruda Maleniecka, Fałków, Radoszyce, Gowarczów, Słupia, Smyków. Dział reklam i ogłoszeń nie narzeka na bezczynność, zadowoleni klienci doceniają popularność…

TYGODNIK KONECKI. Pierwszy numer trafił do Czytelników w 1996 roku. Kilkanaście lat działalności sprawiło, że nasz tygodnik stał się bezkonkurencyjnym źródłem informacji lokalnej w powiecie koneckim. Znają nas i cenią mieszkańcy Końskich i Stąporkowa oraz gmin Ruda Maleniecka, Fałków, Radoszyce, Gowarczów, Słupia, Smyków. Dział reklam i ogłoszeń nie narzeka na bezczynność, zadowoleni klienci doceniają popularność naszego tytułu, wysoki nakład i solidność obsługi.
Jesteśmy blisko mieszkańców, solidnie informujemy, rzetelnie komentujemy, pomagamy w trudnych sprawach, bawimy i uczymy.

Redakcja i Biuro Ogłoszeń
ul. Spółdzielcza 16A
26-200 Końskie
tel./fax (41) 3728959
e-mail: konecki@tygodnik.net.pl
napisz do nas

redaktor naczelny

Wojciech PURTAK

 

współpracownicy

Marian KLUSEK

Dariusz KOSMA

 

 

Sekretariat

Arkadiusz DWORZYŃSKI