logo

Get Adobe Flash player

Nasi Partnerzy

Starachowicki.eu - Informacje

SZLACHETNA PACZKA

W sztabie Paczki...W sztabie Paczki...W dniu 8 grudnia br. sztab Szlachetnej Paczki z powiatu starachowickiego, który mieści się w Specjalnym Ośrodku Szkolno Wychowawczym w Starachowicach przekazał rodzinom paczki zebrane w czasie akcji.

Starachowicka drużyna Szlachetnej Paczki to nauczyciele SOSW, członkowie Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych oraz Pani Małgorzata Krawczyk. Przeprowadzenie akcji wymagało od wolontariuszy, których liderem jest pedagog SOSW Pani Grażyna Raczyńska wielu działań. Wytypowano rodziny wymagające pomocy oraz koordynowano przyjęcie paczek od darczyńców. W naszym powiecie odzew na akcję był bardzo duży. Osobami o wielkim i otwartym sercu okazali się min. pracownicy starachowickich instytucji i zakładów pracy między innymi: Starostwa Powiatowego, Urzędu Skarbowego, Urzędu Pracy, Perfopolu, Przedszkola Miejskiego nr 2 im. Kubusia Puchatka 2 i I Liceum Ogólnokształcącego w Starachowicach i innych. Wytypowano i pomoc przekazano 14 rodzinom. Społeczność szkół z ul. Staszica 16 w Starachowicach serdecznie dziękuje wszystkim darczyńcom za przygotowanie Szlachetnej Paczki, która na nadchodzące święta przyniosła wiele radości.

Logowanie
RejestracjaGet Adobe Flash player

Filmy

External links are provided for reference purposes. The World News II is not responsible for the content of external Internet sites.
Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.

Login or Zarejestruj się

LOG IN

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj