Get Adobe Flash player

Nowy komendant policji w Stąporkowie

Nadkomisarz Jacek Krzepkowski-komendant KP w StąporkowieNadkomisarz Jacek Krzepkowski-komendant KP w StąporkowieNadkomisarz Jacek Krzepkowski zwyciężył w konkursie na komendanta komisariatu i został mianowany szefem Komisariatu Policji w Stąporkowie. Niegdyś przez trzy lata pracował już w tej jednostce na jednym z oficerskich stanowisk. Problemy z jakimi przyjdzie mu się stykać i zmagać w Stąporkowie nie są mu obce.


Nadkomisarz Jacek Krzepkowski w policji służy od ćwierć wieku. A przecież ma dopiero 44 lata.  Pojawił się w Komendzie Powiatowej Policji w Końskich w 1989 roku. Pracował w różnych  wydziałach. Od 2002 roku na stanowisku oficera dyżurnego. Ostatnio nadkomisarz Jacek Krzepkowski pożegnał się z Końskich i przeszedł do Stąporkowa komenderować  tamtejszym Komisariatem Policji. Wraz z podkomendnymi zadba, żeby ludzie w Stąporkowie i wszystkich wsiach gminy czuli się bezpiecznie. Podejmie współpracę z każdym kto będzie mu chciał pomóc w walce ze złem. Oczekuje wszelkich  sygnałów, informacji od ludzi gdzie i komu dzieje się krzywda. Wysłucha podpowiedzi, kto komu zło wyrządza. Na  ulicach, głównie  Stąporkowa, pojawi się więcej patroli pieszych. Policjant umundurowany będzie widoczny i prawie w zasięgu ręki potrzebującego. Zważywszy, że gmina Stąporków jest terenem rozległym bez patroli zmotoryzowanych się nie obejdzie. W zasadzie o różnych porach dnia i nocy, w każdej wsi pojawią się policjanci.

 

MARIAN KLUSEK

Logowanie
RejestracjaGet Adobe Flash player

Kalendarz

wrzesień 2014
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń
External links are provided for reference purposes. The World News II is not responsible for the content of external Internet sites.
Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.

Login or Zarejestruj się

LOG IN

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj