Get Adobe Flash player

Stąporkowskie Grzejniki

Radiators - tak nazywać się będzie nowy klub sportowy, który powstaje w Stąporkowie. Jest już zarząd, który obecnie wypełnia formalności związane z zarejestrowaniem stowarzyszenia sportowego.

Nazwa nowego klubu nie jest przypadkowa. Przez wiele lat w Stąporkowie produkowano grzejniki, czyli radiatory. Po upadku MKS-u Stąporków, nowy klub rodził się w bólach. Początkowo nie było chętnych do jego prowadzenia. Po kilku spotkaniach i negocjacjach, wreszcie wybrano zarząd. Prezesem został Robert Glib, kierownik w stąporkowskiej fabryce Valdi Ceramika, jego zastępcą - Michał Mastalerz. Skarbnikiem wybrano Sebastiana Nowaka, a sekretarzem - Sławomira Majosa. W zarządzie ponadto zasiadają: Leopold Garbacz, Tomasz Skarus i Sławomir Wójcik. Komisję rewizyjną stanowią: Stefan Solarz, przewodniczący, Andrzej Ślewa, wiceprzewodniczący, Tomasz Ciaś, sekretarz oraz Waldemar Szkurłat i Mariusz Lisowski, członkowie komisji. Siedzibą Radiators Stąporków, na zasadzie dzierżawy od gminy, będzie stadion byłego MKS. W strukturach klubu mają działać trzy sekcje: piłki nożnej, siatkówki i sportów walki. Od nowego sezonu zarząd chce zgłosić do rozgrywek dwie drużyny piłkarskie (Klasa B seniorów i jedna młodzieżowa) oraz jedną ekipę siatkarską (IV liga). Sekcję sportów walki ma prowadzić Marcin Kij.

DAK

Logowanie
RejestracjaKalendarz

wrzesień 2014
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń
External links are provided for reference purposes. The World News II is not responsible for the content of external Internet sites.
Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.

Login or Zarejestruj się

LOG IN

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj