logo

Get Adobe Flash player

Nasi Partnerzy

Starachowicki.eu - Pawłów - informacje

Był przystanek i nie ma!

Po przystanku w Bronkowicach ani śladu. Tylko mieszkańcy wiedzą, że tu zatrzymują się autobusy.Mieszkańcy Bronkowic, w gm. Pawłów, korzystający z komunikacji autobusowej zastanawiają się co stało się z przystankiem, który zawsze stał przy drodze. Zniknął w czasie remontu drogi.

Odsłony: 136

Czytaj więcej...

Proszę o asfaltową drogę!

- Posypali żwirem, który miał poprawić sytuację. Po deszczu żwir spłynął, a droga wygląda jak wyglądała, a może nawet jeszcze gorzej - mówi kobieta.- Od 16 lat prosimy o wykonanie kawałka drogi prowadzącej do naszego domu i dalej do pól, ale bez żadnego rezultatu. Kiedy w końcu doczekamy się porządnej asfaltowej drogi? - pyta pani Ewa Kozieł, mieszkanka Bukówki Zapniów, w gm. Pawłów.

Odsłony: 217

Czytaj więcej...

Niebezpieczny handel przy chodniku?

Jak nie słupki utrudniają przejście to znowu stoiska.W trosce o bezpieczeństwo osób odwiedzających Sanktuarium Maryjne w Kałkowie-Godowie (gm. Pawłów) interweniował nasz Czytelnik. Zauważył, że stojące tam kramy tak dalece zajmują chodnik, że ludzie zmuszeni są chodzić ulicą. A ruch bywa spory...

Odsłony: 233

Czytaj więcej...

Spór o działkę i asfalt

- To jest nasza działka, którą chcieliśmy ogrodzić - mówią państwo Mordasiewiczowie.

- Jestem właścicielem działki, a nie mogę z niej korzystać, a nawet jej ogrodzić, ponieważ powiat przejął ją pod drogę asfaltową i to jak twierdzi zgodnie z prawem! - mówi Ryszard Mordasiewicz z Tarczka.

Odsłony: 299

Czytaj więcej...

Po 60 latach nadal trzymają się za ręce

Państwo Barbara i Kazimierz Sierugowie z Tarczka przez wszystkie lata swojego życia darzyli się szacunkiem i miłością.

Państwo Sierugowie z Tarczka, w gm. Pawłów, Barbara (78 l.) i Kazimierz (83 l.) są małżeństwem od ponad 60 lat.

Odsłony: 245

Czytaj więcej...

Radny odwołany

- To istna nagonka na mnie - twierdzi K. Sławek.

Krzysztof Sławek, radny gminy Pawłów został pozbawiony mandatu. Powód? Prowadzi działalność gospodarczą - sklep, na terenie należącym do gminy, a tego zabrania ustawa o samorządzie gminnym. - To dalsza część nagonki na moją osobę. Chcieli za wszelką cenę mnie odwołać i odwołali - twierdzi radny i zapowiada, że odwoła się do sądu administracyjnego.

Odsłony: 306

Czytaj więcej...

Logowanie
RejestracjaGet Adobe Flash player

Filmy

External links are provided for reference purposes. The World News II is not responsible for the content of external Internet sites.
Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.

Login or Zarejestruj się

LOG IN

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj