Get Adobe Flash player

Robert Plech wybrany przewodniczącym powiatowych struktur SLD

Robert Plech został nowym szefem struktur SLD.Robert Plech został nowym szefem struktur SLD.Robert Plech został wybrany przewodniczącym struktur powiatowych SLD. Przed głosowaniem jego kandydatury część delgatów popierająca byłego przewodniczącego Sławomira Marczewskiego opuściła salę obrad.

Kandydatura Roberta Plecha była jedyną, jaka została zgłoszona. Poparło ją 73 delgatów, którzy w niedzielne popołudnie debatowali w Klubie Kaesemek w Końskich. Nikt nie był przeciwny. Tuż przed ostatecznym głosowaniem salę opuściła grupa delegatów sympatyzująca ze Sławomirem Marczewskim, byłym szefem koneckiej lewicy. Sam Marczewski obecny był na sali w czasie wyborów i gratulował Plechowi wręczając mu bukiet kwiatów. - Najważniejsza jest teraz współpraca. Na nią będziemy stawiać. Cieszę się, że uzyskałem poparcie wszystkich obecnych na sali - mówi Robert Plech. Przyznaje, że teraz przed nim czas na wprowadzenie nowych pomysłów na funkcjonowanie koneckiego SLD.

Niedzielne wybory potwierdziły rozłam w SLD w powiecie koneckim, o którym głośno mówiło się m.in. w czasie wyjścia radnych SLD z powiatowej koalicji, której negocjatorem był Sławomir Marczewski.

Logowanie
RejestracjaGet Adobe Flash player

Kalendarz

wrzesień 2014
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń
External links are provided for reference purposes. The World News II is not responsible for the content of external Internet sites.
Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.

Login or Zarejestruj się

LOG IN

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj